czwartek, 26 lutego 2015

MODA

To  tytul  mojego nowego  albumu o modzie.Tak jak kazda kobieta kocham ciuszki miec i uwielbiam je kupowac.A najbardziej lubie dodatki czyli szale, chusty, rekawiczki, torebki, buty i bizuterie.
Ksiazka , o ktorej pisze wyzej to album  wydawnictwa ARKADY.   Ukazany tu przeglad strojow od ekstrawaganckich kreacji starozytnego Egiptu po toalety legendarnych domow mody Chanel i Dior, a takze dziela najnowszych marek, swiadczy o tym jak moda odzwierciedla pragnienia ludzi i jak wiele o nich mowi.

Wybralam kilka interesujacych zdjec  pieknych epokowych sukien a takze dodatkow z tamtych czasow.Album  liczy 480 stron.
Tak wiec  zapraszam do ogladania.

Jak to dobrze ze nie musimy chodzic w takich niewygodnych sukniach..
Zycze Wam slonecznych dni.
.

5 komentarzy:

wikera pisze...

Cudowny jest ten album, a stroje to prawdziwe dzieła sztuki. Taką suknię to chyba całe życie się nosiło, bo tyle pracy w nią włożonej nie można ot tak rzucić w kąt i zapomnieć. My teraz mamy łatwiej, przynajmniej jeśli chodzi o stroje.... Ale ogląda się z wypiekami na twarzy :))

Dorfi pisze...

Dawne suknie wcale nie były niewygodne. Przynajmniej te z XIX wieku. Uwielbiam w nich chodzić :)

Małgorzata Zoltek pisze...

Piękny album. Wspaniałe suknie jak małe dzieła sztuki, szkoda,że teraz panuje wszechobecna masowa chińszczyzna. Chyba urodziłam się o parę epok za późno:)

Kraina Alicji pisze...

Świetny album !

Anonimowy pisze...

ale jak sie w nich pieknie prezentowały kobiety:):)
Pozdrawiam
Tyle tu u Ciebie różnosci pieknych:)
Będę zaglądać;)